Csomag kiválasztása

Melyik telefon csomaggal kéred
a MIDDLE-TEL csomagajánlatot?

A csomag ára 9 362 Ft, havi 900 perc lebeszélhetőséggel helyi és belföldi vezetékes hálózatba

A csomag ára 10 562 Ft, havi 1800 perc lebeszélhetőséggel helyi és belföldi vezetékes hálózatba

a MIDDLE G TEL csomagajánlatot?

az xBASETEL csomagajánlatot?

Melyik internet csomaggal kéred
a JUMBO csomagajánlatot?

A csomag ára 2 hónapig 10 198 Ft, a 3. hónaptól 12 188 Ft

A csomag ára 2 hónapig 11 127 Ft, a 3. hónaptól 13 117 Ft

a JUMBO G csomagajánlatot?

az xTREME csomagajánlatot?

A csomag ára 2 hónapig 11 220 Ft, a 3. hónaptól 13 210 Ft

A csomag ára 2 hónapig 12 149 Ft, a 3. hónaptól 14 139 Ft

Település kiválasztása

Ez alapján tudjuk a Nálad telepíthető szolgáltatásainkat
és akciós árainkat megjeleníteni.

RENDKÍVÜLI KÖZLEMÉNY!

KÉRDŐÍV

Kérjük, segítse munkánkat!
Szánjon ránk 2 percet és töltse ki kérdőívünket!

Ügyfélkapu belépés 0 Kosár

Karrier

Állásajánlataink

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ÉS ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRSAT keresünk! (Kunszentmárton)

Feladat:

- Távközlési szolgáltatások bemutatása
- Meglévő és új ügyfelek szerződéseinek meghosszabbítása, szerződéskötés
- Előfizetői számlaegyeztetések
- Panaszkezelés
- Hibabejelentések, előfizetői igények kezelése
- Házipénztár kezelés

Elvárások:
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook, Internet)
- Ügyfélközpontúság
- Kiváló kommunikációs képességek
- Határozottság
- Jó problémamegoldó képesség
- Udvariasság
- Precíz, pontos, gyors munkavégzés

Amit kínálunk:

- Fiatalos, dinamikus csapat
- Szakmai fejlődés
- Kellemes munkakörnyezet
- Hosszú távú munkalehetőség
- Stabil jövedelem

Jelentkezését fényképpel és bérmegjelöléssel ellátott, szakmai önéletrajzzal várjuk a következő e-mail címre: job@pr.hu (a levél tárgyába írja bele: "Kunszentmárton ügyfélszolgálat!")

Telekommunikációs és informatikai műszerészt keresünk! (Kiskunfélegyháza)

Feladat:
- Kábeltelevíziós hálózat szerelése, karbantartása
- Hibaelhárítás, hálózatépítés

Elvárások:
- Szakirányú végzettség (pl. elektronikai műszerész, távközlés technikai műszerész, TV szerelő, villanyszerelő)
- B kategóriás vezetői engedély, számítógépes ismeretek
- Önálló munkavégzés

Előny:
- Távközlésben töltött szakmai gyakorlat. Léges és földkábeles optikai valamint koaxiális hálózat építése, karbantartása
- Érettségi

- Fiatalos dinamikus csapat, szakmai fejlődés
- Hosszú távú munkalehetőség, stabil jövedelem, cafeteria

Jelentkezését fényképpel és bérmegjelöléssel ellátott, szakmai önéletrajzzal várjuk a következő e-mail címre: job@pr.hu, a levél tárgyába írja bele, hogy "Kiskunfélegyháza műszerész"!

Minden jog fenntartva PR-TELECOM Zrt. 2017